• Свеж
FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Полица на Ѕидот Монтирани Нерѓосувачки SteelRail за Складирање Или Кујна Кула Закачалка

FswallowTower Крпа Железнички Рек Носителот Бања Полица на Ѕидот Монтирани Нерѓосувачки SteelRail за Складирање

Buyers rating:
DEN 1161.60

Од стока

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одржуваат, само избришете со мека, влажна крпа. ♥*Бања полици. ♥ Предмет : Погоден за спални соби, бањи, умивалници, хотели, плакари, кујни, итн. ♥Секој од нашите производи е внимателно избрана и тестирани за да се обезбеди совршено шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга, ние со нетрпение очекуваме да вашата цел.Ние секогаш ќе се стремиме да се направи подобро. ♥Мултифункционален крпа Бар : Планината тоа во бања,Спална соба,Кујна,Канцеларија,Бар,Работилница,Градина барака или на други места,Може да се откажам различни пешкир,Бања крпи и облека или мали објекти.Име : бања racks Material : крпа rack Number на слоеви : 2 floors Material : Нерѓосувачки steel Surface Технологија : Polishedsize : 56*23.5*17.0 CMQuantity : 1 X бања rack Installation : Удар installation Magnesium легури, отпорни на корозија resistance The ограда е дизајниран за подобро да се спречи предмети од falling Bold дизајн, повеќе робустен производи, користење на повеќе во ease Hand мерење : Дозволи 12cm error Delivery време е 1520 дена се Враќа опсег 30 days If не можете да ја примите вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте us Because светлина на снимање и прикажување на различни, ќе предизвика одредена боја, неизбежно, ова не е голем квалитет проблем.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне