• Свеж
10 Парчиња - Cosmas 4392WN Корави Никел Современ Кабинет Хардвер се Справи со се Повлече - 3-3/4 Инчи (96mm) Дупка Центри

10 Парчиња - Cosmas 4392WN Корави Никел Современ Кабинет Хардвер се Справи со се Повлече - 3-3/4 Инчи (96mm)

Buyers rating:
DEN 698.40

Од стока

Висок Квалитет Корави Никел Заврши.Дупка Центри : 3-3/4" (96mm).Вкупна Должина : 4-1/4".Ширина : 1/2" - Проекција 1-1/16".Поединечно Polybagged со 1" Монтажа Завртки Вклучени.Cosmas Хардвер е начин да се оди при дизајнирање или одредување до вашата кујна или купатило.Тие не го прават ни наплаќаат непотребни ознаки за нивниот хардвер како некои други големи брендови се направи.Затоа, ви дава голема хардвер по цена која можете да си го дозволат.Оди напред, се споредат, ние се осмелувам.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Серво-Диск Диск Единица, 24V Dc
  • Свеж
Се проценува:

Серво-Диск Диск Единица, 24V Dc

Движење Технологија.СЕРВОУРЕД.СЕРВОВОЗИ се повлечеout системи.R737 (Прашина Сива).Блум Серво Диск отворање

DEN 2244.00