• Свеж
DZTOP LED 4K 32/43/50-Инчен телевизор со Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА со цел Екран, HDTV Поддршка Мултимедијална Репродукција, Совршен Избор за Дом и Канцеларија

DZTOP LED 4K 32/43/50-Инчен телевизор со Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА со цел Екран, HDTV Поддршка Мултимедијална Репродукција,

Buyers rating:
DEN 364.80

Од стока

Совршен подарок : како најдобар избор за љубителите на филмови, ТВ серии, и игри околу вас. Погледнете : Мултимедијалниот Центар.Нов концепт на филтрирање штетни светлина за здравство : Усвојување на единствена анти-сини LED светлото технологија, менувањето на врв вредност од 450nm да 460nm, навистина се врати на боја и реализација на здрава гледање, дури и ако се види за долго време, не ќе биде толку уморни.Одговараат за Роденден, свадба, housewarming, годишнина, Божиќни подароци.Комерцијални се прикаже : Дали не треба премногу комплицирани функции, вие само треба да биде во можност да ја заврши на екранот добро работат?Бојата и мазност се екслузивно и нема да ве изневерам!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат�

DEN 672.00