• Свеж
Narcissus Daffodil Светилки (RFS) (Сплит Лимон Убавина)

Narcissus Daffodil Светилки (RFS) (Сплит Лимон Убавина)

Buyers rating:
DEN 1560.00

Од стока

10 смета торба.Еден елегантен daffodil со срце од злато.Чиста бела ливчиња тргна сплит првенство тоа е украсена со светла жолта ѕвезда.Лимон Убавина цветовите се големи и луксузни, и тие и лицето нагоре на силна произлегува.Мирисна, Голема Naturalizer.БРОД ПАДНЕ.СЛИКАТА ПРИКАЖУВА ЗРЕЛ ПАТЛИЏАН.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне