• Свеж
AC 220 V Компресор Притисок Switch Тешки Контрола на Притисокот се Префрлате Рачно Префрлете се Регулатор на Притисок Четири Начин за Базени за Пумпа за Вода Системи

AC 220 V Компресор Притисок Switch Тешки Контрола на Притисокот се Префрлате Рачно Префрлете се Регулатор на

Buyers rating:
DEN 967.20

Од стока

Пневматски притисок switch се користи за воздушен компресор за да ја прилагодите старт и стоп статус на воздушниот компресор, и воздушниот компресор се запре и да се одмори со прилагодување на притисок во воздух за чување на резервоар.Со долг животен век, механички залисток не е лесно да се оштети, можете да го користите за долго време. Со долг животен век, механички залисток не е лесно да се оштети, можете да го користите за долго време.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне