• Свеж
X-DREE 25pcs 6mmx60mm Пластични Ѕид Завртки Водител на Приклучоци w Филипс Рамна Глава Завртки(25pcs 6mmx60mm Tapones де anclaje де tornillo де споредено де plástico w Tornillos де cabeza plana Филипс

X-DREE 25pcs 6mmx60mm Пластични Ѕид Завртки Водител на Приклучоци w Филипс Рамна Глава Завртки(25pcs 6mmx60mm

Buyers rating:
DEN 384.72

Од стока

Име На Производ : Ѕид Сидро; Материјал : Пластични, Stainlsess Челик.Тежина : 123g; Пакет Содржина : 25 x Ѕид Подлога, 25 x Само-прислушување Завртки.Главната Боја : Жолта, Сребрена На Ѕвонење.Ѕидот Сидро Големина(Приближно) : 6 x 60mm/0.24" x 2.4"(D*L)(Tamaño де anclaje де споредено (aproximado) : 6 x 60 mm / 0.24' 'x 2.4' '(D * L).Завртки Големина : 4 x 60mm/0.16" x 2.4"(D*L)(Tamaño де лос tornillos : 4 x 60 mm / 0.16' 'x 2.4' '(D * L). 25pcs 6mmx60mm Пластични Ѕид Завртки Водител на Приклучоци w Филипс Рамна Глава Screws Plastic анти-ротација проширување Ѕиден Приклучок, дојде со Само-прислушување Завртки.За одредување на дрвени battens,рамка структури за гипс картон партиција ѕидови,електрични проводни цевки и цевки за монтажа стеги.Опис на Spanish25pcs 6mmx60mm Tapones де anclaje де tornillo де споредено де plástico w Tornillos де cabeza plana Phillips Nombre del producto : anclaje де споредено; Материјал : plástico, acero inoxidable Peso : 123 g; Contenido del paquete : 25 x anclajes де споредено, 25 x tornillos autorroscantes Color директорот : amarillo, tono plateado Tamaño де anclaje де споредено (aproximado) : 6 x 60 mm / 0.24' 'x 2.4' '(D * L) Tamaño де лос tornillos : 4 x 60 mm / 0.16' 'x 2.4' '(D * L).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне