• Свеж
Путер јадење Сирење Путер Сад Јадење Складирање Кутија со Капак и Лажичка Машина Путер Чувар Контејнер за Складирање на Храна Погодна за кујна (Боја : Бела)

Путер јадење Сирење Путер Сад Јадење Складирање Кутија со Капак и Лажичка Машина Путер Чувар Контејнер за Складирање

Buyers rating:
DEN 2066.40

Од стока

Транспарентен капак, го прави лесно да се набљудуваат промените на храна.Направени од премиум материјал, издржлив да ја користите.Големина : За 22x11.5x6.5cm/8.65x4.52x2.55 инчи.Овој путер кутија може да се користи за чување на путер, исто така, може да се користи за чување на десерт, итн.Со лажичка машина, лесен за користење, лесен за чување на путер.Путер тегла е одлично за чување путер на шалтер, па тоа е мека и spreadable, но се уште ги штити од животната средина aggressions.Ова е одличен начин да се задржи вашата кујна или на маса уредни и чисти.Име : Путер Dish Material : PPSize : За 22x11.5x6.5cm/8.65x4.52x2.55 inch Packing листа 1 x путер чинија 1 x лажичка cutter Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред купување, големината е мерени рачно, ве молиме да се разбере за некои мали грешки.2. Не постојат други предмети освен производот, во производот фотографии.3. Поради екран, амбиентална светлина и други причини, боја на светлина перцепција е малку поинаква.4. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Cuisinox Опфатени Путер Јадење
  • Свеж
Се проценува:

Cuisinox Опфатени Путер Јадење

Изработени од нерѓосувачки челик.Мерки : 2,5Инчен x 7.5Инчен x 4Инчен / 6cm x 19cm x 10cm.Тоа може да се вклопат до д�

DEN 395.76