• Свеж
Автомобил Мобилен Телефон на Држачот за Монтирање на Луксуз Првенство Phone Држач за Паркирање на Шофершајбната Телефон Носителот Одговара за Сите Телефони, iPhone, Samsun

Автомобил Мобилен Телефон на Држачот за Монтирање на Луксуз Првенство Phone Држач за Паркирање на Шофершајбната

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

Со најновите моќен вшмукување чаша, овој автомобил телефон планината може да биде инсталиран на автомобил на контролната табла, шофершајбната безбедно.Нашиот мобилен телефон држач за автомобил додава надградба висока густина на силиконски материјал со одлична еластичност.Автомобил монтажа за телефонот е покриена со дебел слој на силикони кои ќе се обезбеди вашиот мобилен уред е безбедно од абење.Безбедно Возење, да се Фокусираат на Патот - Благодарение на 360-степен вртливата главата и продолжи долго рака, се држи телефонот секогаш во поглед - и спремен за било какви раце бесплатни повици, GPS навигација & музички стриминг.Додека вшмукување првенства се одржуваат чисти и без никакви прашина, на вшмукување ќе биде толку силна како и досега!Без разлика во автомобил, дома или во канцеларија, може да се најде соодветен сцена да ја користите.Силна, стабилна Тоа може да го држете вашиот телефон без грижа за вашиот телефон се движат како ќе се вози.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне