• Свеж
Камин Baseboard Грејач 2000W, 3D Динамичен Пламен Водоотпорен Големи Електрични Радијатор Греалки, Вода Магла Овлажнител го исклучите Smart Далечинскиот

Камин Baseboard Грејач 2000W, 3D Динамичен Пламен Водоотпорен Големи Електрични Радијатор Греалки, Вода Магла

Buyers rating:
DEN 742.80

Од стока

Нежно греење е од корист за подобрување на квалитетот на зимски сон и намалување на прекумерната вода загуба предизвикана од климатизација и греење.На симулирани камин произведува две-димензионални авион пламен врз основа на одразот на светлината, и е опремен со симулирани топла јаглен, која е реална и загадувањето слободни и ја враќа визуелен ефект на пламен.Тивко : греење елемент директно загрева воздухот, молчи и windless, загрева до нежно, рамномерно и удобно, без сушење.90 kg Gross тежина : 8.Висока фреквенција ултразвучно atomization микро-дупка humidification, парична казна вода магла брзо dissipates зима сувост.3 D симулација на шпоретот оган панел ефикасно изолатите на топлина од предниот панел, се намалува температурата на школка, и има поголема сигурност.Вода Магла Humidification : Надополнува вода за соба, висока фреквенција ултразвучно atomization микро-дупка humidification, парична казна вода магла брзо dissipates зима сувост, на пеглање на топлина завеса и исхрана на вода магла, смирувачки и навлажнувачки на цела зима.Интелигентна Контрола на Температурата : ниска потрошувачка на енергија константна температурата поставување, според температурна разлика помеѓу температурата и поставете температура, автоматски прилагодете го опрема, брзо да се постави на температурата, и одржување на поставување на температура со ниска потрошувачка на енергија.Греење елемент загрева воздухот директно, без светлина, звук и ветер, затоплување нежно, рамномерно и удобно, без сушење.Анти-Scalding Панел : безбедно, а не жешка; 3 D симулација на шпоретот панел може ефикасно да се изолира топлина од предниот панел, намалување на температурата на школка, и имаат поголема сигурност.Шест Сигурност Заштита : IP24 водоотпорен, дете заклучување амбиент, заштита од прегревање, дампинг и електричната енергија, автоматско исклучување, анти-scald пред школка.Греење елемент директно загрева воздухот, молчи и windless, загрева до нежно, рамномерно и удобно, без сушење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5
  • Свеж
Се проценува:

Земјата со Облаците MOVA Свет 4.5

На Земјата со Облаците MOVA Свет го прави за да ги смири опис на Земјата како што се гледа од вселената.Гра�

DEN 662.40