• Свеж
ESR 20W USB-C Брз Полнач, Мини 20W PD Ѕид Конектор, кој е Компатибилен со iPhone 13/13 Pro/13 мини/13 Про Max/12/12 мини/12 Pro/12 Про Max/11/11 Pro/11 Про Max, Галакси S21/S20/A52, Бела

ESR 20W USB-C Брз Полнач, Мини 20W PD Ѕид Конектор, кој е Компатибилен со iPhone 13/13 Pro/13 мини/13 Про Max/12/12

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

Мини Брзо Полнење – 20% помал отколку на i Phone PD полнач, 2 X побрзо отколку со стандарден конектор.Безбедно и Здрав – FCC, CE, и Ro HS-сертификат за безбедни.Безбедна prongs чувајте ги вашите полначот од кои спаѓаат надвор.Компактен & Издржливи – Пламен-retardant, withstands 5,000 додатоци, и се противи интензивна корозија.Smart Полнење – Автоматски детектира и испорачува оптимално полнење на вашиот уред.Преносни Виткање Pin - Лесен за складирање и за носење на деловни патувања.Нема штета и нула да кеси.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне