• Свеж
CHITA Мемориска Пена Душек,Queen Size 12 Инчи Душек,Гел-Исполнет Fiberglass Слободни Душек,Душек во Кутија,CertiPUR-НИ Заверена

CHITA Мемориска Пена Душек,Queen Size 12 Инчи Душек,Гел-Исполнет Fiberglass Слободни Душек,Душек во Кутија,CertiPUR-НИ

Buyers rating:
DEN 9576.00

Од стока

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. 【6 СЛОЕВИ НА УДОБНОСТ】(1) Горниот слој на Мраз за ладење ткаенина душек покритие;(2) 2" на гел воздух мемориска пена на врвот;(3)2" јајце-гајба пена;(4) 2" мека пена во средината;(5) 6" на база на пена на дното; (6)Против Пролизгување Долниот Капак. 【МРАЗ за ЛАДЕЊЕ ТКАЕНИНА ПОКРИЕ】Ладење Ткаенина Ексклузивно на CHITA – за Разлика од т.н. дише капак (обично направени од 100% од полиестер) најчесто се користи во душек индустрија, 45% од нашите душеци се покријат е составен од ладење честички.Површина е мазна и дише. 【ДИШЕ & КУЛ】2" гел воздух мемориска пена задржи душек кул и 2" јајце-гајба пена комбинираат со мраз за ладење ткаенина покрие направи душек дише и мека. 【FIBERGLASS СЛОБОДНИ】Нашите Fiberglass Слободни FR внатрешна sock го заменува традиционалното огноотпорни материјали кои содржат fiberglass.Здравјето на клиентите е секогаш прв приоритет, и ние користиме високо трошоците за грижа за здравјето на потрошувачите. 【ДУШЕК ВО КУТИЈА】Душек бродови компресирани, валани, и испраќаат во кутија погодно доставени до вашата врата за лесно поставување.Едноставно отворете ја кутијата, расплетува душек, и душек ќе се прошири во неговата оригинална форма во рок од 72 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Casper Спиење Елемент Душек, Кралот
  • Свеж
Се проценува:

Casper Спиење Елемент Душек, Кралот

Онанирачки удобност на непобедлива цена.На горниот слој на Air Scape TM перфорирани пена помага да се задржи

DEN 1665.60