• Свеж
QIFBYFB Тактички Куче Подигнат со Сите 4 Метал Тока, Работни Куче Вест со Рефлексивни Печ и Рефлексивни Не Милениче Печ, Куче Вест Harnesses со Рачка, Црна за Мали,Средни, Гол

QIFBYFB Тактички Куче Подигнат со Сите 4 Метал Тока, Работни Куче Вест со Рефлексивни Печ и Рефлексивни Не

Buyers rating:
DEN 671.76

Од стока

Целосен Метал Тока:Зошто да изберете кучето темперамент?На пластичен материјал е лесно да се пробие во зима, и има лоша отпор кон животната средина, па ние направивме оваа тактички куче подигнат користи 4 x висок квалитет на метални токи, издржливи, водоотпорен и го спречува ' рѓа.Тоа може ефикасно да се спречи кучиња избега од вест, погоден за надворешна обука, работа, лов и да игра.Удобно се справи со:горниот дел на вест има удобна рачка гумени,Прецизно да води куче на насоката за пешачење без влечење јаже за да се обезбеди кучето е отворено безбедност.Кучето е на градите има Г поводник прилог точка која се користи за долги влечење.DIY Прилагодување:куче подигнат доаѓаат со рефлексивни печ и 2 "НЕ ДОПИРАЈТЕ" , спречување на странци од допирање на куче по волја.Исто така може да бидат прецизно поставен во текот на ноќта.Постои голем простор на задната страна за да приложите друга значки да ги красат.направи вашето куче станува уникатна.Големина Информации:Тактички куче темперамент има 3 редовни големини : M/L/XL.Ве молиме погледнете го големината на табелата за специфична големина инструкции.Ова куче вест има помал биста, ве молиме да се измери прецизно и набавка на соодветна големина.Тоа е повеќе погоден за Лабрадор, Golden Retriever, и Нов Зеланд.Фински кучиња и така натаму.Користи Широко:задната страна има подигнат дизајн, што можат да носат кучето на вода во шишиња, чаши и играчки.На дише мрежа зголемува удобноста на куче.Таа е погодна за активности на отворено како на пример, качување, обука, кампување.Големина : L (Врат : 18.3"- 21.5" ; Градите : 26.5"-28.4" ) | Боја : Црна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне