• Свеж
KOVOSCJ Време Часовник за Отпечатоци Време Присуство Машина за Отпечатоци Идентификација USB, У Диск, Мрежна Комуникација Функции Време Присуство на Часовникот

KOVOSCJ Време Часовник за Отпечатоци Време Присуство Машина за Отпечатоци Идентификација USB, У Диск, Мрежна

Buyers rating:
DEN 8130.72

Од стока

Отпечаток капацитет : 2000. Капацитет за снимање : 100,000. Напојување : DC 5 V.Работна околина температура : 0-45 (℃).Опкружување при работа влажност : 20-60 (%).Технички Параметри : Отпечаток капацитет : 2000 Recording капацитет : 100,000 Присуство брзина : ≤1 SPower : помалку од 3 WProduct спецификации : должина * 185, на висина * 135, дебелина * 45 Power : DC 5 VWorking средина температура : 0-45 (℃)опкружување при работа влажност : 20-60 (%)Верификација метод : отпечаток, password Display : 2.8-инчен TFT боја screen Communication : TCP / IP, USB, У диск.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне