• Свеж
Vincita Викторија се Тркалаат Врвот Pannier - Велосипед Pannier Торба со Предниот Џеб - Отпорен на Вода Рамо Tote - Багажникот Торба за Велосипед Решетката за Патување Или Намирн

Vincita Викторија се Тркалаат Врвот Pannier - Велосипед Pannier Торба со Предниот Џеб - Отпорен на Вода Рамо

Buyers rating:
DEN 1197.60

Од стока

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Vincita Викторија Rolltop Pannier нуди 12 литри капацитет на носивост.Тоа може да се вклопат лаптоп до 13".Совршен за да се користи како намирници кеси за кога ќе пазар или како туринг кеси кога патуваат отворено.Отвори & затвори со валани врвот за лесно да се постигне и брз пристап до содржината во внатрешноста.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО СТАНДАРДНИ ЗАДНИТЕ ПОЛИЦИ : Овој велосипед седло торба е компатибилен со повеќето велосипеди со задните превозници, вклучувајќи и електрични велосипеди, хибриден велосипед, град велосипед, планински велосипед, па дури и виткање велосипеди.Тоа е лесно да се инсталира со едноставно користење на јадица со вашиот велосипед во решетката.МОДЕРНИ СТИЛСКИ ДИЗАЈН : може да го циклус во стил!Овој естетски и практични велосипедизам рек торба е направен за commuters.Одлично за пазар работи и кога транзиција во работата на животната средина.Тоа може да се користи како алатка pannier за патување и други errands.ЦВРСТИ ЗАДНИОТ ПАНЕЛ И РАМО, РАКА ЗА ПРЕНОСНИ:Оваа pannier има најлон рамо ремени за преносливост.Велосипед задните рек торба има беспомошна задниот панел за одржување торба структура и избегнувајте допирање на тркала.ДОЖД ПОКРИЕ ВКЛУЧЕНИ : Вклучуваат водоотпорен жолта дожд капак.Може да се спротивстави на сите видови на времето, чување на вашите лични предмети сигурна и безбедна.На pannier е направен со 600 D полиестер ткаенини, што е супер издржлив како и анти-солза, носат-отпорни, и топлина-отпор, заштита на вашиот предмети совршено.Рефлексивни места за видливост во текот на ноќта.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне