• Свеж
XbaiAO Авијација Алуминиум Автомобил Држач за Телефон во Автомобилот Воздухот се Пропустливи Планината Клип Мобилен Носителот Авто-Сензори Телефонот Носителот

XbaiAO Авијација Алуминиум Автомобил Држач за Телефон во Автомобилот Воздухот се Пропустливи Планината Клип

Buyers rating:
DEN 842.40

Од стока

На прилагодливи агли ви овозможи да го поставите телефонот вертикално или хоризонтално.Одговара и за сите мобилни телефони меѓу 4.Мобилен телефон држач за автомобил додава висока густина на силиконски материјал со одлична еластичност.Можете лесно може да го носат овој џеб-со големина на автомобил лулка наоколу.Ве молиме да се разбере. 【Една Рака Операција】автомобил мобилен телефон носителот исто така е опремен со Едно-копче за ослободување систем кој ви овозможува да се заклучува или да се ослободите од вашиот телефон со само една рака операција. → Нема потреба да се squint или да се претвори вашиот врат тешко да се види, GPS или телефон интерфејс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Brodit 852128 Proclip Планината за Twingo 95-05
  • Свеж
Се проценува:

Brodit 852128 Proclip Планината за Twingo 95-05

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 839.52