• Свеж
Директни Продавница Делови Комплет DG245 Замена за Charbroil 463247310,463257010 Гас Скара Режач,Crossover Цевки,Топлина Shield-Pack 4 (СП Режач + СП Носат Над Цевки + СП Топлина Плоча)

Директни Продавница Делови Комплет DG245 Замена за Charbroil 463247310,463257010 Гас Скара Режач,Crossover

Buyers rating:
DEN 527.76

Од стока

Специјални Забелешки за оваа точка : Ако сте во потрага за делови, БРЕНД и МОДЕЛ Бр.# (ако е предвидено, оваа ставка може да биде компатибилен со) наведени подолу, се само за ваша препорака, купување водич.Ве молиме двојно проверете ја големината и обликот на вашите оригинални делови, и да се споредат со наше пред да нарачате.Замена за Charbroil 463247310, 463257010 Комерцијални Серија 4 Режач Гас Скара ; Оригиналниот Дел Броеви : G515-2200-W1, G5152200 W1, G501-0008-W1, G5010008 W1. Директни продавница Делови Комплет вклучува 3 Нерѓосувачки Челик носат над цевки, 4 Нерѓосувачки Челик горилници и 4 од не ' Рѓосувачки Челик топлина плочи.Режач Димензии : 15 15/16" x 1" ; Режач Материјал : не 'Рѓосувачки Челик; Топлина Шатор Димензии : 16 "x 3 13/16" ; Топлина Shield Материјал : не ' Рѓосувачки Челик.Carryover Цевка Димензии : 6 3/8" ; Crossover Канал Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Директни продавница Делови Комплет DG245 Замена за Charbroil 463247310,463257010 Гас Скара Режач,Crossover Цевки,Топлина Shield-4 pack; Одговара : Charbroil 463247310, 463257010 Комерцијални Серија 4 Режач Гас Скара ; Оригиналниот Дел Броеви : G515-2200-W1, G5152200 W1, G501-0008-W1, G5010008 W1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне