• Свеж
DEWAY Автоматско Гориво Трансфер Пумпа - 3X Повеќе Моќни D Напојува Батерија, Екстра Долго Црево Одговара на Сите Големина Лименки, Преносни Течни Пумпа Трансфери Бенз?

DEWAY Автоматско Гориво Трансфер Пумпа - 3X Повеќе Моќни D Напојува Батерија, Екстра Долго Црево Одговара на

Buyers rating:
DEN 791.76

Од стока

СТОП за КРЕВАЊЕ на ТЕШКИ ЛИМЕНКИ Флексибилен Систем Конечно му Дава на Вашиот Назад Пауза Работат на Пумпа со Една Рака или 100% Hands-Free—Без Кревање на Тешки предмети!Екстра Долг Transfer & всисната Лесно да се Стигне во Внатрешноста на Високо Лименки, Голема Вода Jugs & Други Големи Резервоари, Додека Преголеми Трансфер Црево Обезбедува дополнителна Должина & Дофат. 3 X ПОВЕЌЕ МОЌНИ D БАТЕРИЈА УПРАВУВАНА Вметнете две D 1.5 V батерии (не се вклучени) во купето и да уживате часа на сигурен течни трансфер—насекаде во светот!Одлично за пополнување off-road возила, тревник опрема и повеќе.СУПЕР БРЗ ВШМУКУВАЊЕ ПЕРФОРМАНСИ Со Само [2] D 1.5 V Батерии, се Движи Било Компатибилен Течност на Молња Брзина!Пумпата се Врши Побрзо Отколку Повеќето Конкуренти на Стапка од 2,3 Литри во Минута—Совршени за Брза Исцрпувања на Страната од Патот, во Област на Работа или во Патеката Ro HS & CE Уверение.МОЌЕН СИТЕ НАМЕНА ТРАНСФЕР ЦРЕВО Пренослив Уред Ви Овозможува да ги Св & Трансфер на Сите Видови на Не-Корозивни Течности & Горива со Флип на Вклучите!За Користење со Бензин, Kerosene, Дизел, Лесни Масла, Не-Вода за пиење, Хемиски Инсектициди, Сапуни, Детергенти, Дезодоранси, Благи Киселини, Antifreeze & Beyond.ПРОФЕСИОНАЛНИ & СЕКОЈДНЕВНИТЕ АПЛИКАЦИИ се Оди До Уредот за Секој Потреба од Стрес-Слободен Гориво, или Течни Пренос се Користи за да се Пополни или Празни Вашиот Итни Генератор, Јава Косилка за Трева, Двор & Градина Опрема, Комунални & АТВ Возила, Градежни Машини, Автомобили, Мотоцикли, RVs, Чистење на Опремата и Повеќе!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне