• Свеж
36 Парчиња Рака Вежба во Собата, Вклучуваат Pin менгеме на назад Рака Вежба, Мини Микро Вежба и Пресврт Вежби за Пластична Смола Дрво Keychain Pendant Накит Одлуки (0.1-1 mm PCB Веж?

36 Парчиња Рака Вежба во Собата, Вклучуваат Pin менгеме на назад Рака Вежба, Мини Микро Вежба и Пресврт Вежби

Buyers rating:
DEN 741.60

Од стока

Pin менгеме на назад : изработени од квалитетни алуминиумски легури, трајни и фирма, донесе 3 канџи чак и 0.3 - 3.4 mm опсег на прилагодливи стегач кој е здрав и удобен за вас да работат, својата опашка може да се ротира, лесно за вас да ги користите.Компактен и пренослив : компактна големина прирачник рака вежба е добро да се чува во лента со алатки или во џеб, лесно да се носат и продавница, донесе повеќе погодност за вас во секојдневната работа, погоден за електронска монтажа, инструментално, модел одлуки, ликвидација, дома декорирање и така натаму.PCB мини вежби : направен од волфрам карбид, месо тело со дијаметар е прибл. 3.175 мм, вкупна должина е околу. 38 mm, погоден за обработка на ПХБ, нормално FR-4, CEM-3 одбори, SMT, CNC, калапи, пластика, коло, карбонски влакна, сложени одбор, и така натаму.Пресврт вежби : на вежба битови се светлина во тежина, соодветна големина нема да преземе дополнителни простори, може да се применува за обработка на дрво, пластика, гума, ПВЦ, орев, модел, коска, агол, килибар, маслиново масло, fiberglass, како и други материјали.Пакет количина : доаѓа со 1 парче pin менгеме на назад, 10 парчиња PCB мини вежби и 25 парчиња пресврт вежби во 15 различни големини, доволни количини и во соодветен стил, за да го издлаби вашиот фаворизира занает или DIY скулптура.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне