• Свеж
Плоштад Десерт Куп - 4 Унца - Трајни Кристално Јасно Пластика - 50 Брои - Идеален за Десерти, Мезе, Entrees, Puddings, Косата и Повеќе!

Плоштад Десерт Куп - 4 Унца - Трајни Кристално Јасно Пластика - 50 Брои - Идеален за Десерти, Мезе, Entrees,

Buyers rating:
DEN 574.80

Од стока

50 PC УГОСТИТЕЛСТВО МАТЕРИЈАЛИ ПАКЕТ : Во случај да имаат партија доаѓа, еве еден совет; секој сака десерт.Овие чаши се одлична за порција сладолед, десерт, натопи, слатки бонбони до сите на вашите пријатели.Тоа е зошто тие се големи партии, семејни собири, прослави, празници, buffets, угостителство, и многу повеќе!Производ Димензии : 1.9" x 1.9" x 2.7" .Ги ИМПРЕСИОНИРА ВАШИТЕ ГОСТИ : Дајте му на вашиот десерти репутација изглед и импресионира вашите гости!Тие се 1.9" x 1.9" x 2.7" (5cm x 5cm x 7cm) и имаат 4 мл капацитет.Лесна и убава, тие се она што професионална угостители и преработен употреба!.НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ : Кога станува збор за нашите десерт мини parfait чаши, ние ги користиме ништо, но најдобро за квалитет на материјали и сечење на работ производствените процеси.Сите наши производи се целосно безбедно, BPA free и не содржат токсични или штетни супстанции.Пример, перење на садови?НЕ, ВИ БЛАГОДАРИМЕ! : Наместо да се грижиш за купишта на валкани десерт чаши и прибор кои треба перење, само ги користат овие disposables и уживаат во забавата попладне или вечер со вашите гости!.ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Во Оаза Креации имаме апсолутна верба во нашата dinnerware, прибор за јадење , чаши и другата страна на снабдување со производи.По сите, ние често ги користите за нашите партии и собири себе!Ако, сепак, не ги најдете на ваше задоволство, не двоумете се да контактирате со нас и да имаат корист од нашите 30 ден парите назад политика.Вашето задоволство е од огромна важност!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Сувенир Шут Стакло - Кентаки
  • Свеж
Се проценува:

Сувенир Шут Стакло - Кентаки

Сувенир Шут Стакло Кентаки.Сувенир Шут Стакло 2 Оз чисто Стакло МултиБоја за печатење.Изборот на Сувен

DEN 214.80
Cancun Мексико Морски Школки Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Cancun Мексико Морски Школки Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Cancun, Mexico.Многу ретки и тешко да се најде

DEN 528.00
Алабама Државата Wraparound Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Алабама Државата Wraparound Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Алабама.Го прави голем дар или убав коле

DEN 190.80
Curaçao Мапата Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Curaçao Мапата Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Curaçao.Многу ретки и тешко да се најде обј

DEN 226.80
Мејн Државата Wraparound Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Мејн Државата Wraparound Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Мејн.Го прави голем дар или убав колекто

DEN 190.80
Dinsmores Јајце Шут-5 Шут Фармацевт AB-6
  • Свеж
Се проценува:

Dinsmores Јајце Шут-5 Шут Фармацевт AB-6

Еколошки калај сплитшут.Јајце облик.Пондериран за подобро да се превртуваат.Вклучува големини : AB(.6g), Б.

DEN 194.64