• Свеж
Сет од 3 Автобус Cookie Tins DIY Бонбони Контејнери за Храна Складирање Tins Екстра Дебели Метал Храна за Складирање

Сет од 3 Автобус Cookie Tins DIY Бонбони Контејнери за Храна Складирање Tins Екстра Дебели Метал Храна за Складирање

Buyers rating:
DEN 694.80

Од стока

[МАТЕРИЈАЛ] Направен од високо-квалитет Tinplate, трајни и прекрасен.Совршена да се користи за Одмор, Забава Подарок или Домашна Декорација. [SIZE] Големи : 7.8 D x 3.5 H инчи; Медиум : 6.6 D x 3.2 H инчи; Мал : 5.5 D x 2.9 H инчи. [СТИЛ] 3 Различни Големина Cookie Tins вгнездени една во друга во еден Пакет, Tins само. [SAFTY] 100% храна одделение, совршен за секоја домашна подарок екстра посебно кога се поставени внатре.Или да ја користите како ваш посебен простор за сите видови на вашите омилени мали нешта, како на пример, картички, DIY монистра или мали накит итн. [Ризик] Замена или рефундирање на прифатени, не двоумете се да контактирате со нас, доколку постои било каков проблем.Ви благодариме за посетата.Целосната на фестивалот атмосфери.3 слоеви дизајн,креативни и голем капацитет, може да се одржи бонбони, бисквити и мали подароци.Тоа, исто така, добар украси за вашиот дом табела.Точка Име : Складирање Кутија Материјал : Tinplate ГОЛЕМИНА : 7.87"x3.62inch 6.69"x3.15"инчен 5.43"x2.75"инчен Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне