• Свеж
Ajuny Дрвени Рака Врежан Декоративни Гроздобер Trinket Накит Кутија Месинг Пломба Флорални Дизајн

Ajuny Дрвени Рака Врежан Декоративни Гроздобер Trinket Накит Кутија Месинг Пломба Флорални Дизајн

Buyers rating:
DEN 527.76

Од стока

Рачно изработени од силни и издржливи Индискиот ружино дрво – еден од најдобрите богато обоена дрва на располагање.Димензии – должина – 7 Инчи , ширина – 5 Инчен и висина – 2.5 Инчи.Око-фаќање на цвет & зеленило месинг пломба е страна работел со страст и внимание на детали.Со црвено кадифе обвивка, тоа ќе биде совршен за да се задржи безбедно накит, билки, голема tarot картичка палуби, темјан, марки итн.Рачно изработени во Saharanpur, занаетите, центар на Индија - светски познати за сите и сите видови на висок квалитет на дрво.Боја : Design17.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне