• Свеж
CR Накит NY Накит 925 Sterling Silver Прилагодливи циркон Прстени месеци за Жените Бисер Накит, Дизајн Бисер Прстен Фитинзи со Бисер Седиште за DIY Накит Одлуки PS4MJZ019

CR Накит NY Накит 925 Sterling Silver Прилагодливи циркон Прстени месеци за Жените Бисер Накит, Дизајн Бисер

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

прстен за бисер е да се направи на солидна сребро 925, помина строгата кожата тест дотации алергија бесплатно, без никел и олово-бесплатно, со s925 метал печат,прилагодлива големина #6-#9. бесплатен превозот од epacket , околу 7 до 15 дена на пат .брза испорака исто така на располагање , ние може да се испратат преку dhl, околу 3 до 5 дена на пат.Фунта сребрена бисер прстен фитинг со бисер седиштето може да се качи 8-10мм бисер од DIY лесно, добар додаток за било какви прилики, исто така, значаен подарок.Ќе добијат 1 парче дизајн бисер прстен планината кој влегува само без бисер.DIY НАКИТ ОДЛУКИ од страна на монтирање на половина drilled бисери, бисери, кристали, камења, камења, направи уникатен накит сет. 100% sterling silver Застане за тестирање , испрати директно од фабрика во кина , многу различни дизајни во нашата продавница , ажурирање секојдневно .бесплатен превозот од epacket , околу 7 до 15 дена на пат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне