• Свеж
Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка на КУЧЕ ЧУВАР Темперамент, Среден, со 6 ft Поместена Кутре Поводник.

Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка на КУЧЕ ЧУВАР Темперамент, Среден, со 6 ft Поместена Кутре Поводник.

Buyers rating:
DEN 3189.60

Од стока

ДТ Пакет - DT Забава Подигнат w Градите Поддршка, ЧУВААТ КУЧЕ Печ, Црна w Жолта Трим, Medium (28"-34") + Поместена Кутре Поводник, 6 FT Нерѓосувачки Snap.Neoprene Најлон.Работните Места Се Вклучени.Трим : Жолта.M (28" - 34") + 6 FT.ДТ Забава со Градите Поддршка е нова верзија на ДТ Забава, идеален за работа раси.Поместена Кутре Светлина куче leashes се совршени за долги скокање со вашето куче.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

PUPPIA JADEN ПОДИГНАТ Б
  • Свеж
Се проценува:

PUPPIA JADEN ПОДИГНАТ Б

нова вест стил темперамент како "искористување б".дијамант шема и цврсти schemed.тока & кука и јамка fastener.puppia

DEN 815.28