• Свеж
Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка на КУЧЕ ЧУВАР Темперамент, Среден, со 6 ft Поместена Кутре Поводник.

Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка на КУЧЕ ЧУВАР Темперамент, Среден, со 6 ft Поместена Кутре Поводник.

Buyers rating:
DEN 3189.60

Од стока

ДТ Пакет - DT Забава Подигнат w Градите Поддршка, ЧУВААТ КУЧЕ Печ, Црна w Жолта Трим, Medium (28"-34") + Поместена Кутре Поводник, 6 FT Нерѓосувачки Snap.Neoprene Најлон.Работните Места Се Вклучени.Трим : Жолта.M (28" - 34") + 6 FT.ДТ Забава со Градите Поддршка е нова верзија на ДТ Забава, идеален за работа раси.Поместена Кутре Светлина куче leashes се совршени за долги скокање со вашето куче.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне