• Свеж
Маснотии Ломотене Екрани Чувари Штитови Тава Тенџере Масло за Готвење Покрие Skillet Капак - не 'Рѓосувачки Челик Мрежа Црвено Справи со Поставување на 3: 8, 9.5, 11

Маснотии Ломотене Екрани Чувари Штитови Тава Тенџере Масло за Готвење Покрие Skillet Капак - не 'Рѓосувачки

Buyers rating:
DEN 299.52

Од стока

Чувајте ги вашите шпоретот и countertops чисти со Улогата и Moe Дома Ломотене Екран Поставување.Изработени од Нерѓосувачки Челик и Алуминиум, на Ломотене Екранот ви помага да го одржувате течности содржани и ја заштитува против ломотене дамки и изгореници.Одлично за одвод на храна и чување на шпоретот-топ чисти, мрежа екран штити од ломотене дамки и изгореници да се задржи stovetop и кујна убаво и чисто.Алуминиум рамката околу екранот држи масло и маснотии се далеку од површини кога се одмара на countertops, додека на долг, здрав пластична рачка ви овозможува да ги чувате на безбедно растојание од топла објекти.Овој сет содржи три погодно со големина на екран од 8", 9.5" и 11".Икрата & Moe е Маснотии Ломотене Екрани Чувари Штитови Тава Тенџере Масло за Готвење Покрие Skillet Капак - не 'Рѓосувачки Челик Мрежа Црвено Справи со Поставување на 3 : 8", 9.5", 11".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне