• Свеж
Бик WOMTP11-КОЈА Wite-Out Корекција Филм

Бик WOMTP11-КОЈА Wite-Out Корекција Филм

Buyers rating:
DEN 299.76

Од стока

3 ПАКЕТИ : Погодно мини големина содржи 26.2 нозете на лента (314 инчи).WOMTP11-КОЈА Карактеристики : -Поправните филм. -Бели надвор. -Компактна големина корекција на филмот, така совршено е за дома, на училиште, или канцеларија. -Флексибилни совет за непречено примена и контрола. -Филмот се базира лента е посилен и потенки за подобро laydown. -Заштитна капа штити лента и вашиот џеб.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -5.56".Вкупна Ширина - страна на Страна : -2.69".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -0.69".Целокупниот Производ Тежина : -0.05 lbs.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне