• Свеж
Сезона Brisling Сардини во Чисто Маслиново Масло, 3.75 Унца (Пакување од 12)

Сезона Brisling Сардини во Чисто Маслиново Масло, 3.75 Унца (Пакување од 12)

Buyers rating:
DEN 767.76

Од стока

Сите Природни.Кошер.Здрав извор на масните киселини.Производ на Шкотска.Над 90 години, Сезона Бренд беше инспирација на полски имигрант кој започна како храна трговец продажба специјалност производите во продавниците за храна во Североисточниот Region.By извори на највисоко квалитетни состојки Сезона се зголеми како доверлив бренд за специјализирани риба.Во 1950-тите години, како Сезона на репутацијата како насочуваат линија со висок квалитет, конзервирана морски плодови, специјалност зеленчук растеше, се Сезона стана домаќинство главен во градовите во сад.Денес, на Сезоната Бренд продолжува да код само со највисок квалитет состојки доведување на потрошувачите чувствувате вкус тие имаат знае за љубовта.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне