• Свеж
Dalen Езерцето & Базен Пребивање – Отворено Вода Градина Покрие – Заштитна Мрежа за Риба & Водните животни - 3/8 Мрежа - (7' x 10')

Dalen Езерцето & Базен Пребивање – Отворено Вода Градина Покрие – Заштитна Мрежа за Риба & Водните животни

Buyers rating:
DEN 194.64

Од стока

✅ СИГУРЕН БАЗЕН ЗАШТИТНА ПРЕБИВАЊЕ – Нашата вода градини заштитна пребивање repels широк спектар на предатори, без да предизвика штета.Својот паметен дизајн овозможува да лебдат над водната површина.Паѓање лисја се заробени и риба останат безбедни од змии и мачки. ✅ БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА – На отворено вода заштитна пребивање доаѓа со едноставни инструкции за да водич вашиот setup.Вие ќе го инсталирате во прашање на минути.Откако ќе се направи, превиткајте го за лесни за складирање. ✅ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Ова рибник заштитна пребивање е лесен за употреба.Едноставно ќе треба да се шири во текот на езерото или базен дека сте во потрага да се покрие и со така прави да се спречи влез на надворешни предмети. ✅ ВИСОК КВАЛИТЕТ – Нашиот базен опфаќа се цврсто вткаена да се формира силна капак кој работи исклучително добро.Густата мрежа ја прави дури и најмалите остатоци и го задржува вашата базен се исчисти сите на време. ✅ ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ – Нашиот примарен фокус е на клиентите искуство оттука на нашите производи одат преку прецизен дизајн и тестирање постапка.Ќе добие доживотна гаранција со секое купување на нашата вода покритие за базени и езера.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне