• Свеж
2 ПАРЧИЊА 3/4 Инчи Гориво Вртливата со Roating Конектор Гориво Црево Конектор NPT Конектор Гориво Авион Вртливата

2 ПАРЧИЊА 3/4 Инчи Гориво Вртливата со Roating Конектор Гориво Црево Конектор NPT Конектор Гориво Авион Вртливата

Buyers rating:
DEN 959.76

Од стока

Пакет : Постојат две парчиња 3/4 инчи гориво вртливата во пакет.Функција : гориво црево вртливата ќе се задржи на гориво проток во добра состојба и на цревото ќе не слепи и пресврт.Материјал : гориво зглобот е направен од цинк легура со прав на површината .Тоа е рѓа и отпорен на корозија.Лесен за инсталација : На гориво зглобот Е NPT и може да се инсталира лесно.Гаранција : 1 ГОДИНА / 365 ДЕНА НЕОГРАНИЧЕНО КИЛОМЕТРАЖАТА ГАРАНЦИЈА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне