• Свеж
NICECNC Рамка Лизгачи Несреќа Заштитник Компатибилен со KTM Duke 390 2013-2018 2017 2015 2014,125 200 Војводата 2012-2017 2013 2014 2015 година

NICECNC Рамка Лизгачи Несреќа Заштитник Компатибилен со KTM Duke 390 2013-2018 2017 2015 2014,125 200

Buyers rating:
DEN 719.76

Од стока

Состојба : 100% Сосема Нов РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ.Материјал : 6061 T6 алуминиум + ABS Пластика.Тие се Високо Квалитетни Резервни Рамка Лизгачи (Лево и Право Страни).Монтажа завртки се вклучени.Нема сечење на вашиот маска.Овие рамка лизгачи се лесно да се инсталира.Без Инсталација Настава.Поправи со лепак Референца Fitment : Замена за 200 Војводата 2012-2017 390 Војводата 2013-2017.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне