• Свеж
360° Универзална Rearview Огледало Phone Држач за Автомобил, Слободно Ротирање Телескопски Виткање Concealable Автомобил Мобилен Телефон Носителот и GPS за 60mm-90mm Широк Телефони (

360° Универзална Rearview Огледало Phone Држач за Автомобил, Слободно Ротирање Телескопски Виткање Concealable

Buyers rating:
DEN 478.80

Од стока

5 инчи, и автомобилот носител е компатибилен со сите мобилни телефони и уреди со широчина од 60-90mm. [НЕВИДЛИВИ за СКЛАДИРАЊЕ] Можете да ја користите им помогнам на стап да се повлече надвор. [ДВЕ ИНСТАЛАЦИЈА МЕТОДИ] Можете да ги инсталирате автомобил телефон носителот на rearview огледало за навигација, или можете да го инсталирате на седиштето, така што патниците можат да поминуваат здодевни времето на патување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне