• Свеж
WINNJII Накит Организатор Кутија со Сочувани се Зголеми во Стаклена Купола за Прстен Ѓердан Романтични Подароци за Нејзиниот Роденден на Денот на Мајката Годишнината

WINNJII Накит Организатор Кутија со Сочувани се Зголеми во Стаклена Купола за Прстен Ѓердан Романтични Подароци

Buyers rating:
DEN 959.76

Од стока

[Јасно Дизајн] уникатен дизајн на транспарентен акрилик прашина маска е издржлив и здрав. [Мулти функционални] Овој убав накит кутија има еден слајд од фиока која има 5 слотови и 1 вметнете. 5 слотови за прстени/studs/обетки.Оваа декоративни накит за подарок кутија ќе се Задржи организирани уредно.Накит додатоци НЕ се Вклучени. 1*Tote торба.Тоа би можело да се заштити вечен цвет од оштетување и прашина.Тоа е навистина совршен подарок за жените и девојките во Роденден,Годишнина, ден на Мајката, денот на Благодарноста, денот на Вљубените, Божиќ, итн.Лесно да се види и чиста. 3 рачно изработени вистински црвени конзервирани рози.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне