• Свеж
Пролет Клипот, Преносни Јаглероден Челик 10pcs Топката Клипот Сет Силен со Топката Клипот за Калапи за Стеги за Замена(M3*12(10PCS))

Пролет Клипот, Преносни Јаглероден Челик 10pcs Топката Клипот Сет Силен со Топката Клипот за Калапи за Стеги

Buyers rating:
DEN 590.40

Од стока

【Лесно да се Инсталира】Оваа пролет клипот топка е лесно да се инсталира и лесен за употреба.Тие се големи делови за обезбедување на притисок и прецизното позиционирање. 【Широка Примена】пролетта клипот е широко применлив за механички уреди, стеги, калапи, автоматски машини, итн. 【Meed Вашите Потреби】Постојат вкупно 10 парчиња на топката plungers во еден сет кој можете да го користите за многу проекти. 【Услуга Гаранција】имаме професионална услуга за клиентите тим.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во прв пат. 【Силен и Здрав】Овие топката клипот е изработена од јаглероден челик материјал, кои се цврсти, силни и издржливи.Изработена од јаглероден челик материјал, овие топката plungers се цврсти и издржливи.Широко применлив за механички уреди, стеги, калапи, автоматски машини, итн.Тие се големи делови за обезбедување на притисок и прецизното позиционирање.Лесен за инсталација и лесен за употреба.Постојат вкупно 10 парчиња на топката plungers во еден сет кој можете да го користите за многу проекти.

Карактеристиките

Material:
Carbon steel
Type:
M3*6, M3*8, M3*10, M3*12 (Optional)
Quantity:
10pcs
Weight:
4g / 0.1oz (approx.)
Package list:
10 * Ball Plungers :

Вака можеби ќе ви се допадне

Клипот, Пролет, СКОПЈЕ, 3/8-16, 1-1/8, PK5
  • Свеж
Се проценува:

Клипот, Пролет, СКОПЈЕ, 3/8-16, 1-1/8, PK5

Крајот Сила Почетна (Lb.) : 5.50 Тип : Со Елемент За Заклучување.Крајот Сила Конечниот (Lb.) : 14.50 Клипот : 303 ' Рѓо

DEN 3693.60