• Свеж
Наставник Подароци за Жените Најдобар Учител Благодарност Подароци Наставник Tote Торба Платно Наставник Торба со Џеб Обновливи Наставник Намирници Шопинг Кеси По?

Наставник Подароци за Жените Најдобар Учител Благодарност Подароци Наставник Tote Торба Платно Наставник Торба

Buyers rating:
DEN 383.76

Од стока

НАСТАВНИК БЛАГОДАРНОСТ ПОДАРОЦИ : црна и блескави злато текст со "Што е потребно големо срце да им помогне на обликот малку умови" отпечатени на перниче е многу убава и целосно изразува благодарност и љубов кон наставникот.Тоа е најдобриот подарок за професорот.ГОЛЕМ УЧИТЕЛ TOTE ТОРБА : наставникот tote торба големина е 16 x 15 x 3.5 инчи, и дршката е 20 инчи.Па тоа има голем капацитет.И овој учител платно tote чантата, исто така, има внатрешен џеб, за чување на мали објекти.Животна СРЕДИНА-ПРИЈАТЕЛСКИ : Овој учител за обновливи торба дарот е направен од платно, која може да се користи на дневна основа, кога ќе излезе и шопинг, намалување на употребата на пластични кеси, животната средина-пријателски и здрава, и се грижиме за нашата планета.ШИРОКО се КОРИСТИ : наставникот подарок платно tote торба е на добар квалитет и трајност.Тоа може да се користи за да се одржи паричници, чевли, ручеци, врзива, лаптопи, таблети или мали лап-топ компјутери, книги, итн.И може да се користи во секоја прилика како компании, трговски центри, спортски сали, сали, плажа, итн.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА НАСТАВНИКОТ : платно tote кеса мора да биде најдобар подарок за наставници, воспитувачи, предавачи и советници на Наставникот Ден, Денот на Благодарноста, на почетокот на семестарот) или на крајот.Тоа исто така може да се користи на роденден партии, Ден на Мајката, дипломирањето, Божиќ, денот на Благодарноста Подароци за наставниците да се изрази благодарност и љубов.Стил : Tote Торба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне