• Свеж
Жените Ацтеките Комбинација V Деколте, T-Shirt Секојдневен Долг Ракав Боја Блок Суичери Туника Блузи

Жените Ацтеките Комбинација V Деколте, T-Shirt Секојдневен Долг Ракав Боја Блок Суичери Туника Блузи

Buyers rating:
DEN 503.76

Од стока

35% полиестер.Линија Сува.Материјал : 65% Памук, 35% Полиестер, ултра-меки, удобен, лесни.Ocassion : Погоден за Повик за Дневно/ Travel/ Home/ Одмор/ Shopping/ Street/ Партија/ Отворено/ Клуб да се Носат.Најдобрите Подароци за Жените.Натпревар : Одлично со leggings или тесни фармерки со чизми за есен, а исто така и совршен носат сами или се облекуваат со убав ѓердан или шамија.Облека за нега : Машина за миење и рака мие во, не кајгана, откажам, или линија сува.Карактеристики : боја блок,долги ракави,околу врат,лабава,секојдневен,преголеми,pullover стил,Супер Меки,Удобен и Блиску до Вашата Кожа.Спецификација : Тема : Пролет, Лето, Есен, Зима Материјал : Мешавина Waistlines : Природни Повод : Секојдневниот Стил : Случајни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Gildan Мажите V Деколте, T-Маици, Multipack
  • Свеж
Се проценува:

Gildan Мажите V Деколте, T-Маици, Multipack

100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Влага wicking ви држи ладно и суво.Снимени вратот и рамениците за издржлив

DEN 276.00
adidas на Мажите Најважен Feelvivid Tee
  • Свеж
Се проценува:

adidas на Мажите Најважен Feelvivid Tee

100% Памук.Увезени.На adidas бренд има долга историја и вкоренето врска со спортот.Сè што правиме е вкоренета

DEN 1783.20
Под Оклоп Момчиња' Il Графички S
  • Свеж
Се проценува:

Под Оклоп Момчиња' Il Графички S

57% Памук / 38% Полиестер / 5% Elastane.Увезени.Обвинет Памук има удобноста на памук, но суши многу побрзо 4 начин �

DEN 374.40