• Свеж
APLusee Бранеа Злато Крпа Прстен Бања Рака Крпа Носителот Шик Тоалет Рака Крпа Закачалки, Уникатен Овална SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Ги Монтира на Ѕид

APLusee Бранеа Злато Крпа Прстен Бања Рака Крпа Носителот Шик Тоалет Рака Крпа Закачалки, Уникатен Овална SUS

Buyers rating:
DEN 369.60

Од стока

САМО чисти со мека, влажна крпа нежно.Намалување на шумот, не проблематично квичат.Иновативни Модерен Дизајн : има уникатна овална елементи за атрактивни пресврт до вашата бања или во прав соба.Стилски крпа организаторот може лесно се вклопуваат добро со многу бања додатоци.5 x 72 x 180mm)ПАКЕТ INCLUDESTowel Прстен x 1 PCSMounting Hardwares x 1 SETCARE И MAINTENANCE1.Прави бања пешкир прстен ротира и, се протега услуга живот, повеќе-трајни.Обезбедува ефективна и комунални место за складирање дека никогаш не се грижиш слајд на подот.APLusee Бања Пешкир Прстен Современа Сушење Решетката за Бања, Кујна Складирање КАРАКТЕРИСТИКИ Чисти линии со внимателно направена геометрија презентирање на нов овална профил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне