• Свеж
VinBee 10PCS Overflow Опфаќа, Бања Кујнски Мијалник Слив Трим Overflow Прстен Дупка Вметнете во Ззп

VinBee 10PCS Overflow Опфаќа, Бања Кујнски Мијалник Слив Трим Overflow Прстен Дупка Вметнете во Ззп

Buyers rating:
DEN 1428.00

Од стока

МАТЕРИЈАЛ - ABS Пластика.КВАЛИТЕТ - 10-то Одделение Висок Квалитет Electroplating, без Исчезнува.ГОЛЕМИНА - Погоден за 47mm-48mm/1.85 инчен-1.9 инчен Дупка, ве МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ дека ТОА НАТПРЕВАР ЌЕ ПОТОНЕ СЛИВ.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Едноставно ја турка во и преглед на местото, нема алатки се потребни,широко се користи во домовите, трговски центри, хотели, фабрики, вклучувајќи го и кујна,Купатило.ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ - 10 PCS Overflow Прстен Дупка Капа.Vin Bee 10 PCS Overflow Опфаќа, Бања Кујнски Мијалник Слив Трим Overflow Прстен Дупка Вметнете во Ззп.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне