• Свеж
Capri Сина Музата Полињата за Масло Diffuser - Доаѓа со Diffuser Стапови, Масло, и Стаклено Шише - Ароматерапијата Diffuser - 7.8 Fl Мл - Вулкан

Capri Сина Музата Полињата за Масло Diffuser - Доаѓа со Diffuser Стапови, Масло, и Стаклено Шише - Ароматерапијата

Buyers rating:
DEN 1007.76

Од стока

Мирис Diffuser : долготрајна и незаборавни мириси може да се пополни вашиот простор на целиот ден, долго.Capri Сина Вулкан : Лебдат далеку со исконски белешки од тропско овошје и sugared цитрус.Златен Музата Свеќа : Инспирира и направи изјава со еден допир на елеганција со метален заврши.Capri Сина Diffuser : Нашата нафта diffuser нуди инстант задоволување на сносен мирис.Инспириран од современите модни трендови, Capri Сина создава возбудлива нови производи за секоја сезона.Мирис : Вулканот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне