• Свеж
Накит Кутија Едноставно Патување Преносни Накит Кутија со Патент Студ Обетки Накит Складирање Кутија Мултифункционален Складирање

Накит Кутија Едноставно Патување Преносни Накит Кутија со Патент Студ Обетки Накит Складирање Кутија Мултифункционален

Buyers rating:
DEN 7966.56

Од стока

Еколошки кожа жито кожа, мека и носат-отпорни, без мирис.Внатрешниот слој е направен од еколошки мушка поставата двојно да го заштитите вашиот накит.Двојно-layer дизајн е и удобен за носење и да ги задоволи дневните потреби.фалсификувани патент и патент глава не е лесно да се оштети и да се изедначи до крај.Се отстранува со голем капацитет за складирање слот.Еколошки кожа жито кожа, мека и носат-отпорни, без мирис.Внатрешниот слој е направен од еколошки мушка поставата двојно да го заштитите вашиот накит.Двојно-layer дизајн е и удобен за носење и да ги задоволи дневните потреби.фалсификувани патент и патент глава не е лесно да се оштети и да се изедначи до крај.Се отстранува со голем капацитет за складирање слот.Прилагодливи простор за складирање.Големината е мерени рачно, па мерење резултат ќе има грешка на 1-5мм.Поради употребата на светлината, екранот, и агол, хроматските аберации може да се случи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне