• Свеж
Род Desyne Тешки Траверс Род Еден Начин Кабелот Лево 66- 120

Род Desyne Тешки Траверс Род Еден Начин Кабелот Лево 66- 120

Buyers rating:
DEN 1309.20

Од стока

Кога се соочуваат со прозорецот, драпериите се отвора од десната страна и купишта на левата страна.Вклучува монтажа голема заграда и хардвер.Број на лизгачи за секој род : 30-48 инчен (10 лизгачи), 48-84 инчен (20 лизгачи), 66-120 инчи (30 лизгачи), 84-156 инчен (40 лизгачи).Проекција : 3 инчи.Материјал : Челик.Димензија : 74"Lx4"Wx4"H Тежина : 4.3142 Lbs.Ова е еден начин - кабелот лево тешки бела траверс род е дизајниран за употреба со малку pleat драпериите настануваат.Висок квалитет мазна траверс операција; супериорен слајд се вклопуваат помеѓу внатрешниот и надворешниот род.Кога се соочуваат со прозорецот, драпериите се отвора од десната страна и купишта на левата страна.Вклучува монтажа голема заграда и хардвер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне