• Свеж
Времето Часовникот Голема Брзина Голем Капацитет Читателот Биометриски Отпечаток Контрола На Пристап/Време Присуство Машина Софтвер Систем За Безбедност Канцел?

Времето Часовникот Голема Брзина Голем Капацитет Читателот Биометриски Отпечаток Контрола На Пристап/Време

Buyers rating:
DEN 1704.00

Од стока

За 2,8 инчен TFT Боја Screen Audio-визуелна индикација за прифаќање и отфрлање на важечка/invalid отпечатоци од прсти.Нуди исклучителни перформанси со користење на напреден алгоритам за сигурност, точност и одличен појавување на брзина.Карактеристики најбрз комерцијални-врз основа на отпечатоци појавување на алгоритам и со високи перформанси, висока-квалитет на сликата инфраред откривање сензор за отпечатоци.Ѕвончето, 3×7 keypads и врата бел Вграден сериски и Етернет порти.Целосна Контрола на Пристап Features Anti-passback.Брза и Точна Отпечаток Algorithm1 допрете-втор корисник признавање.Повеќе едноставни и удобен операција.Продавница 3,000 отпечаток шаблони, 2,000 картички и 100.Контрола на пристап интерфејс за 3-то лице електрична брава, вратата сензор, излезете копче, алармот и врата Лесна Инсталација и Connectivity Wiegand текст &output Network интерфејс со TCP/IP или RS485 Лесно Ракување и Management Work без компјутер.Тенок и Елегантен Design Sleek и тенок дизајн за тесни простори.Вграден-во USB-порта овозможува за прирачник за пренос на податоци III.На отпечатоци слика ќе биде прикажан на неа.што го поддржуваат стандардот Wiegand сигнал.8 инчи Боја Отпечаток Капацитет : 3000 Картичка Капацитет:2000 ID или mifare картичка(Изборен) Трансакција Капацитет:100,000 Комуникација:RS232/485, TCP/IP, USB-домаќин Контрола на Пристап Интерфејс:3rd Партија Електрична Брава, Вратата Сензор, Излезете Копче, Алармот, Врата Wiegand Сигнал:Влез, Излез Функции:50 временски зони, далечински управувач, Анти-passback Power Supply:12 V DC,3А ПАКЕТИ и софтвер:слободен Оперативен Температура: 0°C - 45 °C Оперативни Влажност:20%-80% Димензии(Wx Dx H):187*81*43mm.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне