• Свеж
Midland Научни MBP 9402010 КС Молекуларна Био Производи Finnitip Pipet Совет, 16 во Височина, 12 Ширина, 19.5 Должина, 5 mL (Пакување од 3000)

Midland Научни MBP 9402010 КС Молекуларна Био Производи Finnitip Pipet Совет, 16 во Височина, 12 Ширина, 19.5

Buyers rating:
DEN 10238.40

Од стока

Функција : Фин совет.Боја : Зелена.Произведено во САД.Midland Научни MBP 9402010 КС Молекуларна Био Производи Finnitip Pipet Совет, 16" во Височина, 12" Ширина, 19.5" Должина, 5 m L (Пакување од 3000).Функција : Фин совет, боја : зелена, направен во САД.Функција : Фин совет.Боја : Зелена.Произведено во САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне