• Свеж
zHONgRT Преносни Накит Кутија за Складирање, чување и Складирање Кристал Був Накит Кутија, Уникатни Подароци за Домашна Декорација Занаети

zHONgRT Преносни Накит Кутија за Складирање, чување и Складирање Кристал Був Накит Кутија, Уникатни Подароци

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

Накит организатор направен од високо‑квалитет цинк легура материјал, здрав, antirust и издржливи.Уникатен накит кутија за чување на прстени, ѓердани, мали додатоци, итн.Був стил дизајнирани, со исклучителна шема, нежни и елегантни.Накит носителот trinket кутија глеѓ сликарство, кристално јасно, силно чувство на светлината, мека и богати бои.Був украс таписерии изработка, lifelike детали, нежен пакување, тоа е добар подарок за семејство или пријатели.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Накит Носителот Материјал : Цинк Легура Боја : Како на сликата прикажани Големина : Прибл. 6 x 7cm/2.4 x 2.8 во Процесот : Electroplating Декоративни Форма : Украси Стил : Був Пакет Листа : 1 x Накит Носителот Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне