• Свеж
Мотоцикли Рамка Несреќа Влошки Мотор Случај Лизгачи Заштитник За Z900 2017-2021 Z900RS 2018-2021 Z900RS Перформанси Z900RS Кафе Перформанси

Мотоцикли Рамка Несреќа Влошки Мотор Случај Лизгачи Заштитник За Z900 2017-2021 Z900RS 2018-2021 Z900RS Перформанси

Buyers rating:
DEN 2159.76

Од стока

★Fitment : За Z900 2017-2021✔ За Z900 RS 2018 - 2021✔ За Z900 RS Перформанси 2018-2021✔ За Z900 RS Кафе Перформанси 2018-2021✔. ★Функција : Анти несреќа заштитник ќе се спречи вашиот велосипеди од паѓаат scraching кога трки или брзо-Брзо возење, за една голема заштита на мотоциклите маска, пластика маска лакот и вашиот резервоар. ★Материјал:Направен од високо-квалитет на CNC Алуминиум, рѓа-доказ и издржливи, специјално дизајнирани. ★Advangtage : Ние имаме професионална истражување и развој тим, а исто така и на фабриката, така што може да обезбеди подобро производи со трајност, безбедноста, удобноста и добро изгледа. ★Забелешка : За да имате подобро искуство.Ве молиме бидете сигурни дека моделот и година на овој додаток пред да нарачате.За Z900 2017-2021. За Z900 RS 2018 - 2021. За Z900 RS Перформанси 2018-2021. За Z900 RS Кафе Перформанси 2018-2021. Рамката лизгачот е поставена на десната страна на мотоцикл рамка, за да се спречи скапи моторот и рамка на мотоцикл да бидат оштетени за време на падот.За Z900 2017-2021 For Z900 RS 2018 - 2021 For Z900 RS Перформанси 2018-2021 For Z900 RS Кафе Перформанси 2018-2021.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне