• Свеж
Murwall Деца Позадина Safari Животни Ѕид Mural Розова Фламинго и Симпатична Жирафа Ѕид Печати за Childroom Шума Ѕид Уметност Kidsroom

Murwall Деца Позадина Safari Животни Ѕид Mural Розова Фламинго и Симпатична Жирафа Ѕид Печати за Childroom

Buyers rating:
DEN 696.00

Од стока

[ПОЗАДИНА ГОЛЕМИНА] ► 37"W × 23"H инчи (95cm x 65cm) (1 парчиња/панели) ► 55"W × 35"H инчи (140cm×90cm) (1 парчиња/панели) ► 75"W × 49"H инчи (190cm×125cm) (2 парчиња/панели) ► 112"W × 75"H инчи (285cm×190cm) (3 парчиња/панели) ► 150"W × 98"H инчи (380cm×250cm) (4 парчиња/панели) ► 187"W × 106"H инчи (475cm×270cm) (5 парчиња/панели) ► 204"W × 114"H инчи (520cm×290cm) (6 парчиња/панели) [ПРИЛАГОДЕНО ЦЕЛ] Ние можеме да дизајнираме различна големина или промена на боја на позадина за вас да одговараат на вашиот простор.Ако сакате сопствен нарачате ве молиме контактирајте со нас за детали. [SPECIAL на Murwall Продавница] ► Нашите текстилни тапети може да се отстрани и може да се примени на друг ѕид ► може да се примени на текстура, груба или нерамна површина ► Нема остатоци лево откако ќе го отстраните од ѕидот ► Лепак е потребно да се применуваат позадина па ние испрати слободни. [Технички на Текстилни Позадина] ► УВ Зраци Отпорни ► Звучна Изолација ► Термичка Изолација ► Не Запаливи ► Дише ► Не се Погодени од Вода и Влага ► Ripstop ► Вода Изолација [Техничките за Печатење] ► Достигне нови затворен простори кои растворувач не може, како здравствена заштита-вода-базирани HP Латекс Мастило, отпечатоци се без мирис ► Поздрав печатењето со HP Латекс нема посебни вентилација бара, нема опасност предупредување етикети или HAPs, никел слободни ► ги Исполнуваат високите стандарди-HP Латекс Мастила се УЛ ECOLOGO, УЛ GREENGUARD GOLD Certified, отпечатоци се исполнат Ag BB критериуми.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне