• Свеж
Pacific Crest Сардини во Ретко Пушеле Масло - EZ е Отворена, 4.5-Унца (Пакување од 50)

Pacific Crest Сардини во Ретко Пушеле Масло - EZ е Отворена, 4.5-Унца (Пакување од 50)

Buyers rating:
DEN 660.00

Од стока

Случај на 50-4.5 мл EZ отвори tins.Диви фатени Пацифик сардини delicately спакувани во ретко пушеле масло, богато со омега-3 масни киселини.EZ Отворен контејнер - не се претвори копче е потребно.Диви Фатени и обработени во Тајланд.Вкус Име : Пушеле Ои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне