• Свеж
12 Листови Линија Помине Уметност Налепници,француски Помине Decals 3D Крива Мрачно Ленти Нокти Налепници,Розово Злато & Sliver самолепливи Бран Линија Декорации на Нокти?

12 Листови Линија Помине Уметност Налепници,француски Помине Decals 3D Крива Мрачно Ленти Нокти Налепници,Розово

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

Повеќе Колокации:Линија помине украси се едноставни и стилски, со неограничен број на појавување на методи, 3 класични бои : злато, сребро и злато се зголеми, лесно да се дизајнира различни бои на ноктите.

Карактеристиките

Package:
12 Sheets / 2 of Each Type

Вака можеби ќе ви се допадне