• Свеж
Сите Природни Stevia Прав 125g (846 Порции), Високо Концентриран Чист Екстракт, Нема Филери, Адитиви или Вештачки Состојки, Нулта Калории Засладувач, Најдобра Замена за Ше?

Сите Природни Stevia Прав 125g (846 Порции), Високо Концентриран Чист Екстракт, Нема Филери, Адитиви или Вештачки

Buyers rating:
DEN 364.80

Од стока

ЧИСТА ПРИРОДНА ЗАВЕРЕНА STEVIA, БЕЗ НЕПРИЈАТНИ АДИТИВИ : Purisure Stevia Прав НЕ содржи Малтодекстрин, Erythritol, Природни Вкусови, Растителни Влакна, Спојници, Врзива, или Вештачки Состојки од било каков вид.Само Чиста Stevia Во Прав.НАЈДОБАР ДЕГУСТАЦИЈА STEVIA НА ПАЗАРОТ : Purisure Сите Природни Stevia Прав содржи 90% Steviosides.Steviosides се она што се даде Stevia тоа е сладок вкус, и 90% е совршен износ за неверојатни сладост без да бидат горчливи.НУЛА КАЛОРИИ : Purisure Stevia засладувач не содржи калории и без јаглехидрати, што го прави идеална замена за шеќер во вашата исхрана.ЗАМЕНЕТЕ го ШЕЌЕРОТ ВО ВАШИТЕ ОМИЛЕНИ РЕЦЕПТИ : Purisure Сите Природни Stevia е до 300 пати послатка од шеќер, само мал износ е потребно да се замени со вкус на шеќер во секој рецепт.Се допаѓа ИЛИ ЦЕЛОСНА НАПЛАТА : Ние сме толку сигурни дека ќе најдете Purisure Сите Природни Stevia во Прав за да се биде најдобар вкус stevia некогаш сте се обиделе, дека ние ќе ви даде без прашања праша целосна наплата во секое време може да одлучи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне