• Свеж
Две Парчиња на Количка за Обновливи Намирници Кеси, Преносни Голем Капацитет Шопинг Кеси,Секојдневно патување,Пикник кампување складирање торба

Две Парчиња на Количка за Обновливи Намирници Кеси, Преносни Голем Капацитет Шопинг Кеси,Секојдневно патување,Пикник

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

Нашите обновливи шопинг кеси се Машина Перат!Фрли ги во право во машина за миење за да го зачувате вашето време!Вие може да помогне за намалување на вашето влијание врз животната средина со користење на обновливи кеси.Чекор 02 : Исправете.Машина За Миење.Повеќе прифатлива од купат две торби одделно.By повторно користење обновливи намирници кеси тешки & одржување на пластични надвор од депонии & океаните!.Голем намирници шопинг торба е силен и издржлив и може да се одржи до 60 кг.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне