• Свеж
Куќа Градина Бабата Љубов Благослов Мал Печат Метал Бакар Заврши Накит Keepsake Декоративна Кутија

Куќа Градина Бабата Љубов Благослов Мал Печат Метал Бакар Заврши Накит Keepsake Декоративна Кутија

Buyers rating:
DEN 502.80

Од стока

Рачно изработени и сложена метал печат детали ембос надвор од кутијата.Надворешни димензии на кутијата мерки околу 4 x 4 x 2 инчи.Тркалезната и мазна декоративни нозе се спречи кутија од гребење површини.Внатре 3 x 3 инчен шуплина е наредени со класичен црн сомот.Содржи вашите богатства под шарки капак и гроздобер latch затворање.Тренди Мароко плочка изгледа дава вашиот дом светот патувал изглед.Внимателно спакуван во поединец, обичај се вклопуваат кутија и меур торба.Мала квадратна форма, метал печат keepsake кутии се совршени за да го задржи вашето богатство имот.Оригиналниот рачно изработени парчиња имаат совршен несовршености кои покажуваат дека секое парче е уникатно страна наменета само за вас и за оние што сакаат.Внесете лична фотографија во убава метал врамени капак.Наредени со класична црна кадифени ткаенини.Опремени со сопствен меур торба и кутија, ова богатство кутија е внимателно спакуван и спремен за kinki.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне