• Свеж
Тест Цевка Дрво Клип, Трајни Дрво Тест Цевка Менгеме, Здрав за Експеримент Тест Цевка

Тест Цевка Дрво Клип, Трајни Дрво Тест Цевка Менгеме, Здрав за Експеримент Тест Цевка

Buyers rating:
DEN 2397.60

Од стока

Тоа може да се користи за одржување на тест цевка.Овој клип може да се одржи тест цевка цврсто и можете да се чувствуваат сигурни при користење. 100% сосема нов и висок квалитет.Има 10 парчиња за вас, доволно количество може да ви помогне да се направи еден експеримент повеќе лесно.Овој тест цевка клип може да се одржи цевка, чиј дијаметар е околу 10-20mm.Карактеристики : 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Овој клип може да се одржи тест цевка цврсто и можете да се чувствуваат сигурни при користење. 3. Овој тест цевка клип може да се одржи цевка, чиј дијаметар е околу 10-20mm. 4. Тоа може да се користи за одржување на тест цевка. 5. Има 10 парчиња за вас, доволно количество може да ви помогне да се направи еден експеримент повеќе лесно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Дрво Тежина : Околу. 222g / 7.8 оз Clip Length : Прибл. 9cm / 3.5 во Ширина : Прибл. 2.3 см / 0.9 во Целост Должина : Околу. 18cm / 7.1 во Пакет Листата : 10 Pcs Тест Цевка Дрво Клип Информации : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне